Ліжко розсувне vidaXL чорне 2x90x190см масив сосни 814668
- В наявності
- Код: 140165869
13 333 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Ліжко розсувне vidaXL чорне 2x90x190см масив сосни 814668
13 333 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця універсальна дерев'яна лежанка може слугувати як ліжко в спальні, а також відмінно підійде як диван у вітальні. Масивна соснова деревина: масивна деревина - це красивий, натуральний матеріал. Соснове дерево має просту структуру річних кілець, а сучки надають йому унікальний, рустикальний вигляд. Це гостьове ліжко виготовлене з масивної соснової деревини, що робить його більш стабільним і довговічним. Конструкція з рейок: каркас з рейок забезпечує кращу циркуляцію повітря, завдяки чому матрац залишається свіжим протягом тривалого часу, покращуючи вантажопідйомність ліжка і забезпечуючи стабільність. Легке використання: це ліжко...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 66 см мм |
| Довжина: | 200см мм |
| Кількість місць | Одиночні |
| Матеріал | Масив дерева, Масив сосни |
| Розмір | 90x190 см |
| Стиль | Рустикальний |
| Тип | Дерев'яна |
| Цвет мебели | Чорний |
- Ціна: 13 333 ₴

