Рама ліжка дня vidaXL з шухлядами чорна 100x200см (3280840)
- Немає в наявності
- Код: 166819433
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Рама ліжка дня vidaXL з шухлядами чорна 100x200см (3280840)
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Цей розкладний меблевий виріб 2-в-1, з ящиками, який виконує функцію як ліжка, так і дивана, стане практичним і привабливим доповненням до вашої вітальні або спальні. Універсальне денне ліжко: лежак вдень виконує функцію дивана, а вночі, після розкладання, легко перетворюється на ліжко, забезпечуючи зручне рішення для прийому гостей та максимізуючи використання простору. Багато місця для зберігання: це ліжко для гостей містить два ящики на колесах, які забезпечують багато місця для зберігання одягу, шкарпеток, іграшок, подушок тощо. Надійна конструкція:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 см мм |
| Кількість місць | Одиночне |
| Матеріал | Масив дерева |
| Розмір | 100x200 см |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 203 см мм |
| Ящик для постільної білизни | З ящиком |
- Ціна: 9 999 ₴

