Комод Elita Look 80 1S без стільниці білий мат 167604
- В наявності
- Код: 93129133
12 362 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Комод Elita Look 80 1S без стільниці білий мат 167604
12 362 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Look 80 1S Комод Без Топа Білий Мат 167604. Elita Look 80 1S. це сучасний комод, який поєднує в собі. елегантність. та. функціональність. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну, ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, від ванних кімнат до салонів. Виконаний з високоякісних матеріалів, є відмінним рішенням для людей, які шукають меблі, що не тільки вмістять всі необхідні дрібниці, але й будуть естетичним елементом декору. Матеріал і Обробка. Вибір відповідних матеріалів є ключовим для довговічності меблів. Elita Look 80 1S. була створена з...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 28,1cm мм |
| Глибина | 44,9 мм |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | Метал, Ламінована ДСП |
| Мoдель | Look |
| Монтаж | Зібрані меблі |
| Ніжки | Без ніжок |
| Оздоблення | Мат |
| Ручки | Без ручок |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 80cm мм |
- Ціна: 12 362 ₴

