Диван 3-місний vidaXL темно-сірий оббитий оксамитом (372586)
- В наявності
- Код: 166669481
16 928 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Диван 3-місний vidaXL темно-сірий оббитий оксамитом (372586)
16 928 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця тримісна софа є відмінним місцем для розмов, читання, перегляду телевізора та відпочинку. Вона стане центральною частиною вашого дому. М'яка тканина: оксамит - це м'який, розкішний матеріал, який характеризується щільними, рівно підстриженими волокнами та гладкістю. Оксамит вирізняється м'якістю, завдяки чому є приємним на дотик. Зручне сидіння: софа дуже зручна завдяки товстій оббивці сидіння, підлокітникам та спинці. Опорні ніжки: оббите сидіння підтримується на міцних ніжках, які забезпечують йому стабільність, безпеку та витривалість. Привабливий...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43cm мм |
| Глибина | 58cm мм |
| Матеріал | Тканина, Масивне дерево |
| Матеріал корпусу | Фанера |
| Материал обивки | Велюр |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Тримісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Багатобарвний |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 176cm мм |
- Ціна: 16 928 ₴

