Шафа vidaXL чорний дуб 80x52x180см інженерна деревина (862437)
- Немає в наявності
- Код: 182931691
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа vidaXL чорний дуб 80x52x180см інженерна деревина (862437)
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа Чорний дуб 80 x 52 x 180 см Матеріал деревопохідний. Ця сучасна шафа - саме те, що вам потрібно для зручного зберігання та перетворення спальні в упорядкований простір. Завдяки обтічним формам і матовій обробці вона ідеально вписується в сучасні інтер'єри, створюючи функціональний клімат. Вона міцна, виготовлена з інженерної деревини, тому безумовно є витривалою і пропонує багато місця для ваших дрібниць. Додаткові текстури та ручки внесуть до вашої кімнати трохи стилю. Матеріал деревопохідний. Шафа виготовлена з високоякісного дерева...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Глибина | 52cm мм |
| Додаткова інформація | Ящик |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал | Масив дерева |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 52cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

