Диван Vidaxl двомісний винно-червоний 140см 3200827
- Немає в наявності
- Код: 162131996
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Диван Vidaxl двомісний винно-червоний 140см 3200827
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vidaxl 2-місний диван з подушками винного кольору 140 см тканина 3200827. Диван. Vidaxl 2-місний диван з подушками винного кольору. це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. естетику. з. функціональністю. у своєму інтер'єрі. Цей меблевий виріб не тільки забезпечує комфортне місце для сидіння, але й стає центральною точкою сімейних та дружніх зустрічей. Завдяки ретельно продуманій конструкції та привабливому кольору, цей диван безумовно приверне увагу і внесе в кожне приміщення трохи елегантності. Функція сну. Модель. Vidaxl 2-місний диван з подушками винного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 107 см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Вільні подушки |
| Матеріал | Тканина |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Бордовий |
| Цвет обивки | Червоний |
| Ширина | 150см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

