Годинник чоловічий Adriatica A8289.52R4Q
- Немає в наявності
- Код: 147248871
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Годинник чоловічий Adriatica A8289.52R4Q
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ Чоловічий годинник ADRIATICA A8289.52R4Q На ремінці. Годинник ADRIATICA A8289.52R4Q. ➡️Механізм. : Оснащений кварцовим механізмом калібру Ronda 515, що гарантує високу точність і надійність у вимірюванні часу. ➡️Гарантія. : 2-річна гарантія від виробника, що свідчить про довіру до якості та довговічності годинника. ➡️Корпус. : Сталевий, сріблястого кольору, круглий, шириною 44 мм і товщиною 9.0 мм, що поєднує елегантність із міцністю. ➡️Циферблат. : Чорний, з аналоговим відображенням часу, оснащений люмінесцентним покриттям для кращої видимості в темряві. ➡️Скло. : Мінеральне з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adriatica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50 м м |
| Висота корпусу | 9 мм мм |
| Довжина браслета | 166 мм мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 120 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 85 мм мм |
| Додаткові характеристики | Немає |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | A8289.52R4Q |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Дата, Neobrite, Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 22 мм мм |
| Ширина корпусу | 44 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴

