Колонки підставкові Pylon Audio Pearl Monitor в кольорі венге пара
- В наявності
- Код: 47401162
21 771 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Колонки підставкові Pylon Audio Pearl Monitor в кольорі венге пара
21 771 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Audio Pearl Monitor – унікальна колонка підставкова з неймовірною точністю звуку. Pylon Audio Pearl Monitor це колонка підставкова, яка своєю якістю може зганьбити значно більші моделі. Завдяки двосмуговій конструкції та використанню ретельно підібраних перетворювачів, Pearl Monitor ідеально підійде як для ролі ефектного динаміка в домашньому кінотеатрі, так і для повнодіапазонної стереосистеми. Її природний і прозорий звук дозволяє почути кожну деталь запису, незалежно від жанру музики чи кінцевої звукової доріжки. Завдяки компактним розмірам і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Код виробника | PAPEARLMWNGPARA |
| Конструкція | 2-канальна |
| Максимальна потужність | 80 W |
| Мoдель | Pearl Monitor |
| Номінальна потужність RMS | 80 W Вт |
| Колір | Коричневий |
| Частотний діапазон | 45-20000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |
- Ціна: 21 771 ₴

