Стіл Signal Ława Zegna прозорий 60x120см
- В наявності
- Код: 71573815
11 509 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Стіл Signal Ława Zegna прозорий 60x120см
11 509 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл Zegna A. Вражаючий стіл Zegna вражає сучасним дизайном і цікавою формою. Футуристична основа виконана з хромованого металу, забезпечує красивий вигляд інтер'єру. Геометричний візерунок підвищує відчуття естетики і робить приміщення елегантним і стильним. Столешня виконана з прозорого загартованого скла, гарантує безпеку використання. Загартоване скло характеризується високою стійкістю до тріщин і розбиття, а також впливу високих температур. Завдяки цьому без побоювань можемо ставити на столі чашки з гарячою кавою чи тарілки з теплими закусками...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40см мм |
| Глибина | 60см мм |
| Матеріал | Метал |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Столи |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Метал |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 11 509 ₴

