Шафа vidaXL дуб Sonoma 100x50x200см матеріал деревопохідний
- В наявності
- Код: 175115489
13 674 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа vidaXL дуб Sonoma 100x50x200см матеріал деревопохідний
13 674 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Упорядкуйте свій гардероб і легко підберіть одяг на кожен день завдяки цій шафі! Тривалий і міцний матеріал: матеріал деревопохідний характеризується винятковою якістю і гладкою поверхнею, а також витривалістю, стабільністю і стійкістю до вологи. Багато місця для зберігання: ця шафа для передпокою з 5 відділеннями забезпечує багато місця для зберігання одягу, шапок, рукавичок та інших речей. Стильна і компактна модель: прості лінії і мінімалістичний дизайн роблять цю шафу ідеальною для вашого інтер'єру. Завдяки компактним розмірам вона чудово впишеться...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1cm мм |
| Глибина | 1cm мм |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Однодверна |
| Матеріал | Масив дерева |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип дверей | Зсувні |
| Цвет мебели | Дуб сонома |
| Колір фасадів | Дуб артисана |
| Ширина | 100cm мм |
- Ціна: 13 674 ₴

