Стіл круглий Signal Murano білий хром Fi90 (MURANOBCHFI90)
- Немає в наявності
- Код: 169243155
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Стіл круглий Signal Murano білий хром Fi90 (MURANOBCHFI90)
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Елегантний круглий стіл MURANO на металевій основі. Круглий стіл MURANO - це авангардний елемент для їдальні або вітальні, який не тільки стане центральним місцем зустрічей, але й прикрасою інтер'єру. Він був спроектований у модному, гламурному стилі, однак завдяки використанню керамічної стільниці чудово поєднується також з сучасними інтер'єрами. Стільниця столу виготовлена з міцної та легкої в догляді кераміки білого кольору з ефектом мармуру. Його висока стійкість до високих температур дозволяє безпечно ставити на ньому гарячі посудини. Основа столу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Діаметр | 90см |
| Додаткова інформація | Нерозкладний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 90 |
| Матеріал | Метал |
| Стиль | Гламур |
| Форма | Круглий |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір стільниці | Білий |
| Ширина | 90см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

