Стійка Comad Bali 35x187x33см
- В наявності
- Код: 106554291
11 115 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Стійка Comad Bali 35x187x33см
11 115 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Comad Стілець ванної 35 Bali 35x187x33cm. Стійки, особливо високі моделі, як Comad Стілець ванної 35 Bali, є відмінним рішенням для будь-якої ванної кімнати. Завдяки їм ми можемо організувати простір практично та естетично. Вони ідеальні для зберігання різноманітних аксесуарів для ванної, косметики та інших необхідних предметів. У наведеному описі ви знайдете детальну інформацію про матеріали, розміри, ємність та унікальні особливості цього продукту. Матеріал виготовлення та розміри. Comad Стілець ванної 35 Bali виготовлений з високоякісних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 187cm мм |
| Глибина | 33cm мм |
| Матеріал | Меблева плита, Плита MDF |
| Мoдель | Bali White |
| Тип | Настінні шафи |
| Ширина | 35cm мм |
- Ціна: 11 115 ₴

