Масажне крісло Vidaxl розкладне коричневе штучна шкіра 374142
- В наявності
- Код: 163515684
12 952 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Масажне крісло Vidaxl розкладне коричневе штучна шкіра 374142
12 952 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Функція ручного відхилення: праворуч від крісла знаходиться ручка. Відтягніть ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для вас позиції. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову відтягнувши ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять вам відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ви можете вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80,5 см мм |
| Глибина | 58,5 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 12 952 ₴

