Лавка-консоль Signal Prince C чорна/хром 120x40см
- Немає в наявності
- Код: 154634969
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Лавка-консоль Signal Prince C чорна/хром 120x40см
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Скляна консоля PRINCE C 120x40 чорний/хром. SIGNAL. Елегантна скляна консоль з чорним верхом. Високий кавовий столик Prince C від Signal Meble є ідеальною пропозицією для салону в стилі гламур, зберігаючи елементи класики. Дизайн делікатно нагадує популярний вікторіанський стиль. Блискучий верх з чорного скла ідеально виглядає в срібній рамці. Витончена форма ніжок з хромованого металу виглядає надзвичайно ефектно та забезпечує стабільність. Ця авангардна консоль надасть інтер'єру блиску та характеру. Вузька лавка чудово підійде як для сучасних аранжувань,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 78 см мм |
| Глибина | 120см мм |
| Матеріал | Стекло |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

