Масажне крісло Vidaxl розкладне винно-червоне оббите оксамитом 373516
- В наявності
- Код: 163514947
14 173 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Масажне крісло Vidaxl розкладне винно-червоне оббите оксамитом 373516
14 173 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Функція ручного відхилення: праворуч від крісла знаходиться ручка. Відтягніть ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для вас позиції. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135 градусів. Додатково, спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову відтягнувши ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять вам відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ви можете вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100см мм |
| Глибина | 57 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Вельвет |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Цвет обивки | Червоний |
| Ширина | 75см мм |
- Ціна: 14 173 ₴

