Масажне крісло Vidaxl розкладне з підніжкою сіре штучна шкіра 356727
- В наявності
- Код: 163528057
12 440 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Масажне крісло Vidaxl розкладне з підніжкою сіре штучна шкіра 356727
12 440 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Ручна функція розкладання: масажне крісло було спроектовано з функцією розкладання, що дозволяє регулювати спинку і підніжку відповідно до ваших уподобань. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволяє відповідно націлити тиск. Крім того, за допомогою доданого пульта можна вибирати різні програми масажу. Функція масажу живиться через USB-роз'єм і вимагає сертифікованого USB-адаптера 5V, який не входить до комплекту. Обертання на 360 градусів: розкладне крісло можна обертати на 360 градусів, що забезпечує більшу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 48 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Мoдель | vidaXL |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Масажне, Розсувне, З підніжкою |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 12 440 ₴

