Журнальний столик KAJA HOME KS-29 дуб
- В наявності
- Код: 167011013
11 469 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Журнальний столик KAJA HOME KS-29 дуб
11 469 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унікальний кавовий столик, стільниця кольору дуба KS-29 з серії KAJA HOME. Унікальний кавовий столик, стільниця кольору дуба. KS-29. з серії. KAJA HOME, це меблі, які поєднують у собі. функціональність. і. естетику. Служить відмінним місцем для подачі напоїв, а також вносить елегантний акцент до будь-якого інтер'єру. Завдяки сучасному дизайну та високій якості виконання, цей кавовий столик безумовно збагачить ваш простір. Матеріал і міцність. Кавовий столик. KS-29. виготовлений з. високоякісних матеріалів, що забезпечує його. надійність. і. довговічність. Металева основа...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50см мм |
| Глибина | 80см мм |
| Матеріал | Метал, Меблева плита |
| Мoдель | KS-29 СТОЛИК |
| Стиль | Класичний, Лофт, Індустріальний |
| Тип | Кавові столики |
| Форма | Круглі |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 11 469 ₴

