Підвісна шафа Comad ADEL OAK 80см 82-80-B-2S
- В наявності
- Код: 150479289
12 493 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Comad ADEL OAK 80см 82-80-B-2S
12 493 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ширина 80 см. Глибина 46 см. Висота 57 см. Вага 26 кг. Колір дуб вотан. Матеріал ламінована плита 16 мм / МДФ 16 мм. Направляючі тихий закриття. Колір корпусу сірий скельний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Марка | Comad |
| Матеріал | Меблева плита |
| Мoдель | Adel |
| Тип | Підвісні тумби |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 12 493 ₴

