Підвісна шафа Comad Fiji White 80-01-D-2D CU-COC-834012 FSC
- В наявності
- Код: 158783981
12 847 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Comad Fiji White 80-01-D-2D CU-COC-834012 FSC
12 847 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Comad Fiji White 80-01-D-2D CU-COC-834012 FSC. Стійки для ванної кімнати - це невід'ємний елемент кожної ванної кімнати, що дозволяє практично і естетично зберігати необхідні речі. Завдяки їм ми можемо легко організувати простір, що впливає на комфорт використання. Comad Fiji White 80-01-D-2D CU-COC-834012 FSC. - це унікальна пропозиція, яка безумовно приверне увагу шанувальників сучасного дизайну та високої функціональності. Матеріал виготовлення та розміри. Шафа виготовлена з міцних матеріалів, таких як. ламінована плита. та. меблева плита. Завдяки цьому шафа є не тільки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 166 см мм |
| Глибина | 36 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, ламінована плита |
| Мoдель | Fiji |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 40см мм |
- Ціна: 12 847 ₴

