Ліжко денне vidaXL з шухлядами біле 90x190см
- Немає в наявності
- Код: 167597503
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Ліжко денне vidaXL з шухлядами біле 90x190см
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця універсальна лежанка може слугувати не лише як ліжко в спальні, але також підійде як диван у вітальні. Вона ідеально задовольнить ваші потреби, забезпечуючи багато місця для сну та відпочинку. Солідна конструкція: лежанка має міцну раму, виготовлену з деревинно-стружкової плити. Деревинно-стружкова плита гарантує виняткову якість і гладку поверхню, а також характеризується міцністю, стабільністю та стійкістю до вологи. Функція зберігання: вбудовані ящики ліжка пропонують багато місця для зберігання необхідних речей, підтримуючи кімнату в чистоті та порядку...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 193 см мм |
| Кількість місць | Односпальна |
| Матеріал | Масив дерева |
| Розмір | 90x190 см |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 93см мм |
| Ящик для постільної білизни | З ящиком |
- Ціна: 9 999 ₴

