Масажне крісло Vidaxl розкладне темно-сіре оббите тканиною 4015711
- В наявності
- Код: 178455571
16 981 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Масажне крісло Vidaxl розкладне темно-сіре оббите тканиною 4015711
16 981 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розкладний масажний крісло, темно-сірий, обшитий тканиною. Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Функція ручного відхилення: з правого боку крісла знаходиться ручка. Витягніть ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для себе позиції. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову витягнувши ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволяє відповідно націлити тиск. Крім того, за допомогою пульта можна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 102 см мм |
| Глибина | 60см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Зелений |
| Ширина | 55 см мм |
- Ціна: 16 981 ₴

