Шафа для взуття Vidaxl Panama 80x35x105см сосна
- В наявності
- Код: 173353889
12 362 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа для взуття Vidaxl Panama 80x35x105см сосна
12 362 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ШАФА ДЛЯ ВЗУТТЯ PANAMA 80X35X105CM СИРОДЕРЕВИНА. Захистіть взуття від пилу та впорядкуйте простір у своєму домі завдяки цій дерев'яній шафі для взуття! Соснова деревина: це красивий, натуральний матеріал. Має просту структуру волокон, а сучки надають йому унікального, рустикального вигляду. Виготовлений з масиву соснового дерева, меблі для взуття є міцними та стабільними. Великий простір для зберігання: шафа для взуття була спроектована з 2 відкидними полицями та 1 шухлядою, що дозволяє зберігати та впорядковувати взуття та інші дрібниці. Практичні ручки: шафа для взуття...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105 см мм |
| Довжина: | 80см мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стиль | Рустикальний |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Ширина | 35 см мм |
- Ціна: 12 362 ₴

