Диван Vidaxl підлоговий 2 в 1 світло-сірий 122x204x55см оксамит 353957
- В наявності
- Код: 162133290
13 412 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Диван Vidaxl підлоговий 2 в 1 світло-сірий 122x204x55см оксамит 353957
13 412 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vidaxl Диван підлоговий 2 в 1 Світло-сірий 122X204X55 см Вельвет 353957. Диван підлоговий. 2 в 1. від. VidaXL. це ідеальне поєднання. функціональності. і. естетики. Завдяки своїй універсальності, меблі цей чудово підійде в різних інтер'єрах, пропонуючи комфорт як під час сидіння, так і сну. Світло-сірий колір. та вельветове оббивка роблять диван центральним елементом кожного приміщення, а його елегантний вигляд привертає увагу. Функціональність. Світло-сірий диван підлоговий. 2 в 1. вирізняється. універсальністю. , завдяки. функції сну. Його можна легко перетворити з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 1см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З оксамиту |
| Ніжки | Без ніжок |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 112 см мм |
- Ціна: 13 412 ₴

