Каркас ліжка Vidaxl з шухлядами сірий дуб Sonoma 120x190см
- В наявності
- Код: 163789517
14 396 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Каркас ліжка Vidaxl з шухлядами сірий дуб Sonoma 120x190см
14 396 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Додайте сучасний акцент до оформлення вашої спальні завдяки цій рамі ліжка з ящиками! Вона є практичним і декоративним доповненням до житлового простору. Тривалий матеріал: рама ліжка виготовлена з деревно-похідного матеріалу. Деревно-похідний матеріал відрізняється винятковою якістю та гладкою поверхнею, а також міцністю, стабільністю та стійкістю до вологи. Надійні рейки: виготовлені з фанери рейки забезпечують хороше розподілення ваги, завдяки чому матрац залишається на своєму місці при кожному повороті тіла під час сну. Функція зберігання: в комплекті...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Довжина: | 200см мм |
| Кількість місць | Одиночні |
| Матеріал | Масив дерева |
| Розмір | 120x190 см |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дерев'яні |
| Цвет мебели | Дуб сонома |
| Ящик для постільної білизни | З ящиком |
- Ціна: 14 396 ₴

