Комод VidaXL білий 105x35x70см сталь і загартоване скло 9815845
- В наявності
- Код: 125394363
12 820 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Комод VidaXL білий 105x35x70см сталь і загартоване скло 9815845
12 820 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комод, білий, 105x35x70 см, сталь і загартоване скло. vidaXL. Колір: Array. Розмір: Array. Стильна шафа з простою, класичною формою стане ідеальним доповненням до вашого інтер'єру, як декоративним, так і практичним. Виготовлена зі сталі та загартованого скла, конструкція цієї шафи для зберігання є міцною та надійною, забезпечуючи роки використання. Комод має 2 регульовані полиці та 3 шухляди, які забезпечують багато місця для зберігання та організації DVD, мультимедійних пристроїв, книг та інших необхідних дрібниць під рукою. Шухляди з 3-частинними направляючими на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Кількість ящиків | 0 |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Класичний |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 105 см мм |
- Ціна: 12 820 ₴

