Пуф Signal Hestia K бежевий оксамитовий 4360
- В наявності
- Код: 100035105
11 863 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Пуф Signal Hestia K бежевий оксамитовий 4360
11 863 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пуф Hestia Velvet Бежевий Bluvel 28 Срібний Салон. Матеріали найвищої якості. гарантують незрівнянну міцність і стійкість до всіх видів пошкоджень. Без огляду на час використання, наш продукт зберігатиме свій первісний вигляд і якість. Елегантна і позачасова кольорова гама. робить цей меблевий виріб не лише функціональним елементом оснащення, але й прикрасою кожного приміщення. Сучасний дизайн. надає кожному приміщенню унікального шарму і робить його вражаючим. Наш продукт принесе сучасність у ваш інтер'єр, надаючи йому нового блиску...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Тканина |
| Стиль | Гламур, Етно, Англійська |
| Тип | Пуховки |
| Цвет обивки | Бежевий |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 11 863 ₴

