Стіл Ultradesk Highlander XXL електрична регуляція коричневий (UDESKHGXLOD)
- В наявності
- Код: 175213513
9 829 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Стіл Ultradesk Highlander XXL електрична регуляція коричневий (UDESKHGXLOD)
9 829 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічна специфікація. Тип продукту: Класичні. Матеріал ніжок: Сталь. Матеріал: Сталь. Ширина стільниці: 1,6 м. Глибина стільниці: 700 мм. Товщина стільниці: 15 мм. Висота столу: 720 мм - 1,17 м. Регулювання висоти: Електричне. Ширина полиці: 700 мм. Глибина полиці: 220 мм. Товщина полиці: 15 мм. Підсвічування: Ні. Колір: Коричневий. Додаткова інформація: Тримач для навушників; Тримач для напою; Система організації кабелів; Полица для монітора; Вбудована панель управління. Додаткові аксесуари: Килимок під мишу - 1 шт. Код продукту: Ultradesk HIGHLANDER XXL Електричне регулювання Коричневе |...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultradesk |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 72 см мм |
| Глибина | 70 см мм |
| Додаткова інформація | Регулювання висоти, Електрична рама |
| Марка | ULTRADESK |
| Мoдель | HIGHLANDER XXL |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Ширина | 160 см мм |
- Ціна: 9 829 ₴

