Розкладне крісло vidaXL Cappuccino штучна шкіра 138080
- В наявності
- Код: 161993597
13 543 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Розкладне крісло vidaXL Cappuccino штучна шкіра 138080
13 543 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте і відпочиньте в цьому зручному кріслі з функцією відкидання спинки! Ручна функція відкидання: праворуч від крісла знаходиться ручка. Витягуючи ручку, можна вручну налаштувати положення підніжки і спинки до найбільш комфортної для себе позиції. Ця функція дозволяє відкинути максимум на 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути в початкове положення, знову витягуючи ручку. Комфорт сидіння: добре обшите і обтягнуте штучною шкірою сидіння, спинка і широкі підлокітники пропонують затишок і відчуття обіймів під час сидіння...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 1см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Розкладне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 13 543 ₴

