Софа VidaXL 2-місна темно-сіра 47.2" тканина
- В наявності
- Код: 163146225
13 582 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Софа VidaXL 2-місна темно-сіра 47.2" тканина
13 582 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця двомісна софа є відмінним місцем для розмов, читання, перегляду телевізора та відпочинку. Вона стане центральною частиною вашого дому. Міцний матеріал: тканина має простий і гладкий вигляд, а також є дихаючою і довговічною. Надійна і стабільна рама: металева рама забезпечує міцність і стабільність оббитої софи. Зручне сидіння: софа надзвичайно зручна завдяки товстій оббивці сидіння, підлокітникам і подушкам під спину. Привабливий дизайн: софа з простим, але сучасним дизайном стане помітним доповненням до вашої кімнати...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1cm мм |
| Глибина | 1cm мм |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Тканина |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 120cm мм |
- Ціна: 13 582 ₴

