Підвісна шафа Comad Nova чорна з дубовою стільницею 80см
- В наявності
- Код: 172153496
13 424 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Comad Nova чорна з дубовою стільницею 80см
13 424 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
На фотографіях ми представляємо конкретний набір меблів, створений на основі нашого найкращого досвіду. Перевірте опис усіх доступних модулів разом з розмірами нижче та спроектуйте свій ідеальний набір меблів для ванної! Наша сучасна колекція меблів для ванної кімнати - це ідеальне рішення для тих, хто шукає стиль, елегантність і функціональність в обладнанні ванної кімнати. Меблі, що пропонуються SUUHOUSE, виробляються в Польщі, відрізняються високою якістю виконання, що робить їх довговічними, а також естетично відповідними до різних стилів інтер'єру. Кожен елемент колекції характеризується...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Матеріал | Метал, Меблева плита, ламінована плита, ламінована деревно-струменева плита |
| Мoдель | Nova Black |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 13 424 ₴

