Офісне масажне крісло vidaXL світло-коричневе натуральна шкіра
- В наявності
- Код: 128851862
14 619 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Офісне масажне крісло vidaXL світло-коричневе натуральна шкіра
14 619 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Функція масажу та відхилення робить це офісне крісло відмінним доповненням до вашого робочого місця. Цей ергономічний меблевий виріб забезпечить вам комфорт під час напруженого дня. Меблі характеризуються високою спинкою, округлими підлокітниками та товстим сидінням, що забезпечує комфорт під час тривалого робочого дня. Регулювання висоти дозволяє підлаштувати сидіння під стільницю столу та досягти більшого комфорту та здорового положення хребта. Це крісло з відкидною спинкою оснащене нейлоновими колесами, завдяки чому його легко пересувати. Містить також 4...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 см мм |
| Глибина | 71 см мм |
| Глибина сидіння | 50 см см |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Натуральна шкіра |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 67 см мм |
| Ширина сидіння | 51 см см |
- Ціна: 14 619 ₴

