Інструментальна скринька Dewalt Toughsystem 2.0 мобільний набір 3в1 (DWST834021)
- В наявності
- Код: 95682733
12 703 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Інструментальна скринька Dewalt Toughsystem 2.0 мобільний набір 3в1 (DWST834021)
12 703 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt Toughsystem 2.0 Набір Мобільний 3В1 (DWST834021). Мобільний набір. 3В1 Dewalt Toughsystem 2.0 (DWST834021). це відмінне рішення для професіоналів та майстрів, які цінують порядок і функціональність. Скриньки та сумки інструментів відіграють ключову роль в ефективній організації роботи в майстерні та під час різноманітних будівельних проектів. Завдяки цьому набору зберігання інструментів стає не лише безпечним, але й зручним та доступним у будь-який момент. Матеріал і міцність. Висока якість виконання - один з ключових переваг скринь з серії...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 55,5cm мм |
| Довжина: | 55cm мм |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWST83402-1 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 12 703 ₴

