Диван VidaXL 2-місний темно-зелений 120см оксамит 3200873
- В наявності
- Код: 163978436
12 545 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Диван VidaXL 2-місний темно-зелений 120см оксамит 3200873
12 545 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Цей двомісний диван є відмінним місцем для розмов, читання, перегляду телевізора та відпочинку. Він стане центральною частиною вашого дому. М'яка тканина: оксамит - це м'який, розкішний матеріал, який характеризується щільними, рівно підстриженими волокнами та гладкістю. Оксамит вирізняється м'якістю, завдяки чому є приємним на дотик. Надійна та стабільна рама: рама з фанери та металу забезпечує міцність і стабільність крісла. Раму підніжки також виготовлено з фанери. Зручне сидіння: крісло є надзвичайно зручним завдяки щільно набитому сидінню, підлокітникам і подушці під спину...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 1см мм |
| Додаткова інформація | Вільні подушки, знімний чохол |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Велюр |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Зелений |
| Цвет обивки | Зелений |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 12 545 ₴

