Стіл Signal Ława Kenzo A скляний димчастий бурштиновий 120x60см 7713
- В наявності
- Код: 107245566
12 388 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Стіл Signal Ława Kenzo A скляний димчастий бурштиновий 120x60см 7713
12 388 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Meble - Елегантність, Функціональність, Унікальний стиль. Стіл KENZO A 60x120 скло бурштинове/золотий каркас Signal. Стіл Kenzo A. Дизайнерський і стильний стіл для вітальні, денного кімнати та кабінету. Елегантний вигляд разом з оригінальною конструкцією створять у інтер'єрі неповторну, модну атмосферу. Стіл ідеально підійде для сучасних і гламурних інтер'єрів. Столешня виготовлена зі загартованого скла кольору бурштин і ідеально поєднується із золотим металевим каркасом, який прикрасить усе приміщення. Загартоване скло безпечне у використанні, оскільки підвищує захист від...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бурштиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см мм |
| Глибина | 60см мм |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Столики |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Жовтогарячий |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 12 388 ₴

