Підвісна шафа Geberit Selnova Square біла 501276001 634155
- В наявності
- Код: 151785014
14 238 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Geberit Selnova Square біла 501276001 634155
14 238 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Geberit Selnova Square Шафа Білий 501276001 634155. Geberit Selnova Square Шафа Білий 501276001. це відмінне рішення для тих, хто шукає. стильний. і. функціональний. меблі для свого інтер'єру. Шафа підвісна поєднує в собі елегантний дизайн та практичність, що робить її ідеальним вибором для ванних кімнат та інших приміщень. Завдяки своїй. компактній конструкції. та високій якості виконання, шафа ця набирає популярності в багатьох домах. Розміри та вантажопідйомність. Geberit Selnova Square Шафа Білий 501276001. це меблі з. компактними розмірами. , які чудово підійдуть в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 29,7 см мм |
| Марка | Geberit |
| Матеріал | ДСП |
| Мoдель | Selnova Square |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 33 см мм |
- Ціна: 14 238 ₴

