Підвісна шафа Elita Look 40 100322297
- В наявності
- Код: 130503979
13 727 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Elita Look 40 100322297
13 727 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Комод для ванної 40 Look 100322297. Elita Комод для ванної 40 Look. це чудове поєднання естетики та функціональності, яке ідеально впишеться в будь-яку ванну кімнату. Завдяки продуманій конструкції та високоякісним матеріалам, цей меблевий виріб не лише відповідає практичним вимогам, але й надає інтер'єру неповторний характер. Розгляньмо ближче ключові характеристики, які можуть допомогти у прийнятті рішення про покупку. Характеристики та Розміри. Elita Комод для ванної 40 Look. характеризується продуманою конструкцією та високоякісними матеріалами. Ось ключові характеристики продукту: глибина. :...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63,5 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Марка | Elitakolor |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Look |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Гранатовий |
| Ширина | 40см мм |
- Ціна: 13 727 ₴

