Ліжко Signal Acoma сіре 90x200см
- В наявності
- Код: 79682928
12 519 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Ліжко Signal Acoma сіре 90x200см
12 519 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Односпальне ліжко Acoma 90x200. Стильне односпальне ліжко Acoma 90x200 для спальні. Оббите ліжко з високою та зручною спинкою, яка забезпечить комфорт під час відпочинку. Ліжко Acoma чудово впишеться в будь-який інтер'єр, а завдяки модному рожевому кольору доповнить простір відчуттям тепла та естетики. Найважливіші характеристики: Приємна на дотик, велюрова оббивка. Висока, оббита спинка. Високі ніжки кольору дуба, що полегшують підтримання чистоти під ліжком. Висока якість виконання. Каркас ліжка виготовлений з гнутого бруса, закріпленого в еластичних кріпленнях. Продукт...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 93см мм |
| Довжина: | 215 см мм |
| Кількість місць | Одиночне |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір | 90x200 см |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Оббивна |
| Тип ліжка | З узголів'ям |
| Цвет мебели | Природний дуб |
| Ширина | 97 см мм |
| Ящик для білизни | Без ящика |
- Ціна: 12 519 ₴

