Крісло-ушак Halmar Tyrion зелений 11816_134228
- В наявності
- Код: 113825088
12 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Крісло-ушак Halmar Tyrion зелений 11816_134228
12 309 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Halmar Крісло Uszak Tyrion Velvet Темно-зелений. Крісло - це надзвичайно важливий елемент оформлення інтер'єру, який поєднує функціональність з естетикою. Правильно підібрана модель може стати ключовим акцентом у кожному приміщенні, вносячи в нього затишок та індивідуальний характер. Крісло uszak Tyrion Velvet у кольорі темно-зеленому - це меблі, які безумовно привернуть увагу. Його елегантний дизайн та висока якість виконання роблять його ідеальним вибором для вітальні, офісу або спальні. Варто звернути увагу на такі аспекти, як матеріал оббивки, розміри чи додаткові...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 91см мм |
| Висота сидіння | 45 см см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 55 см мм |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Масив дерева |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | Тканина |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Крісла-вушанки |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Зелений |
| Ширина | 75см мм |
| Ширина сидіння | 45 см см |
- Ціна: 12 309 ₴

