Підвісна шафа Geberit Selnova Square орехова 501267001 634110
- В наявності
- Код: 151785044
13 949 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Geberit Selnova Square орехова 501267001 634110
13 949 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Geberit Selnova Square Шафа Горіх 501267001 634110. Geberit Selnova Square. це шафа, яка поєднує в собі. функціональність. та. естетику. , ідеально вписуючись в оформлення сучасних ванних кімнат. Її елегантний вигляд та продумана конструкція роблять її відмінним рішенням для людей, які прагнуть внести до свого простору. стильний акцент. Завдяки відповідним розмірам та високоякісним матеріалам, ця шафа задовольняє потреби як у зберіганні, так і в декоруванні. Розміри та вантажопідйомність. Шафа. Geberit Selnova Square. характеризується розмірами, які...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 17 см мм |
| Матеріал | Сталь, Меблева плита, ДСП |
| Мoдель | Selnova Square |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 58,8 см мм |
- Ціна: 13 949 ₴

