Диван VidaXL 3-місний світло-сірий 180см оксамит (4007634)
- В наявності
- Код: 175282812
15 866 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Диван VidaXL 3-місний світло-сірий 180см оксамит (4007634)
15 866 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Диван на 3 особи, світло-сірий, 180 см, оббитий оксамитом. Цей диван на 3 особи є відмінним місцем для розмов, читання, перегляду телевізора та відпочинку. Він стане центральною частиною вашого дому. М'який і приємний матеріал: оксамитова тканина пропонує м'яку і гладку поверхню, яка приємна на дотик, забезпечуючи затишок і комфорт. Міцна і стабільна рама: металева рама забезпечує дивану міцність і стабільність. Зручне сидіння: диван надзвичайно зручний завдяки товстій оббивці сидіння, підлокітникам і подушкам під спину. Привабливий дизайн: представляє...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Матеріал | Метал, пластик, тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Велюр |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Тримісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 180см мм |
- Ціна: 15 866 ₴

