Прямокутний стіл Halmar Xarelto 130(175)x85 дуб чорний 79928
- В наявності
- Код: 133616503
13 228 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Прямокутний стіл Halmar Xarelto 130(175)x85 дуб чорний 79928
13 228 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Halmar Стіл Розкладний Xarelto 130(175)X85 Дуб Чорний. Елегантний стіл Xarelto Halmar кольору дуб вотан-чорний - це меблі, які чудово виглядатимуть у домашньому салоні та їдальні. Продукт є надзвичайно практичним і функціональним рішенням, що завдячує наявній функції розкладання. Стіл. Xarelto Halmar. в стильному забарвленні дуб вотан-чорний чудово підійде для щоденного використання, крім того, буде ідеальним рішенням для більших урочистостей, таких як комунії, річниці весілля, дні народження чи іменини. Прямокутний стіл Xarelto Halmar чудово...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 85 см мм |
| Діаметр | 80см |
| Довжина: | 175 см мм |
| Додаткова інформація | Розсувний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 175 |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Плита MDF |
| Стиль | Класичний |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Світлий дуб |
| Колір стільниці | Натуральний дуб |
| Ширина | 86 см мм |
- Ціна: 13 228 ₴

