Комод Kama 3 двері Slim Artisan синій комплект 1581749
- Немає в наявності
- Код: 156560673
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Комод Kama 3 двері Slim Artisan синій комплект 1581749
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасний дизайн. KOMODA PRESTIGE MAXI SLIM ARTISAN/GRANAT KOMPLET - це поєднання сучасного дизайну та функціональності. Ця комода безумовно стане центральним елементом вашого простору в будь-якому приміщенні, надаючи йому елегантний вигляд. Мікс модних кольорів. Завдяки унікальному поєднанню кольорів ця комода вносить свіжий акцент у ваше інтер'єр. Корпус виконаний у кольорі дуба Artisan, який надає меблям природне тепло. Фронт виглядає в глибокому синьому відтінку, який додає елегантності та класу. Зручне використання. Безручкові фронти дверей - це не тільки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopEshop |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 78 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Додаткова інформація | Тихе закриття ящиків |
| Кількість дверей | 3 |
| Кількість ящиків | 0 |
| Матеріал | Меблева плита, ДСП, Ламінована плита, Метал, Ламінована ДСП |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Матова |
| Ручки | Без ручок |
| Стиль | Сучасний |
| Цвет мебели | Синій |
| Колір фасадів | Синій |
| Ширина | 150см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

