Круглий розкладний стіл Halmar Pivot (102-142)x102 дуб Artisan/чорний
- В наявності
- Код: 184019308
12 834 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Круглий розкладний стіл Halmar Pivot (102-142)x102 дуб Artisan/чорний
12 834 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Це столи. І є PIVOT. Меблі, які переосмислюють поняття центру домашнього всесвіту.✨. Якщо ти вірите, що предмети мають душу, а дизайн має силу змінювати реальність, ти в правильному місці. PIVOT не просто стіл. Це обіцянка розмов, які тривають до пізна. Це сцена для найважливіших моментів твого життя. Це розумна користувацька скульптура, яка стає свідком твоєї історії. Чому PIVOT є унікальним? Ось 3 стовпи, на яких побудовано цей унікальний проект: I. GENIUSZ FORMY: Магія Круглого Столу. Забудь про гострі кути і нав'язану ієрархію...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 102 см мм |
| Діаметр | 102 см |
| Додаткова інформація | Розсувний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 142 |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Лофт |
| Форма | Круглі, Прямокутні |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір стільниці | Дуб Артизан |
| Ширина | 102 см мм |
- Ціна: 12 834 ₴

