Ліжко Signal Meble Montreal класичне велюрове 90x200 Beżowy Bluvel 28 MONTREALV90BE
- В наявності
- Код: 166820584
14 015 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Ліжко Signal Meble Montreal класичне велюрове 90x200 Beżowy Bluvel 28 MONTREALV90BE
14 015 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Meble - Елегантність, Функціональність, Унікальний стиль. Ліжко 90x200 Оббите бежеве Montreal. Практичне і декоративне ліжко. оббите. з контейнером для постільної білизни. Вельветова оббивка. забезпечує. естетичний вигляд. і відповідність. останнім трендам. Висока, м'яка спинка. дозволяє зручно спиратися і займатися улюбленими справами, такими як. читання книг чи перегляд телевізора. До ліжка додається підйомний каркас. , під яким знаходиться контейнер для постільної білизни. Контейнер має м'яку підлогу. Це ідеальне рішення для спальні, в якій. немає багато простору і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 79см мм |
| Довжина: | 215 см мм |
| Кількість місць | Односпальна |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір | 90x200 см |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Оббивне |
| Тип ліжка | З наголов'ям, З каркасом |
| Ширина | 97 см мм |
| Ящик для білизни | З ящиком |
- Ціна: 14 015 ₴

