Масажне крісло розкладне електричне vidaXL темно-сіре тканина 3204153
- В наявності
- Код: 163514878
16 259 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Масажне крісло розкладне електричне vidaXL темно-сіре тканина 3204153
16 259 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розкладний масажний електричний крісло темно-сірий тканина. Сядьте і відпочиньте в цьому надзвичайно зручному електричному масажному кріслі з відкидною спинкою! Електрична функція розкладання: крісло оснащене електричним двигуном, який дозволяє автоматично відрегулювати підніжку і спинку до будь-якої позиції простим натисканням кнопки з боку, щоб отримати повний комфорт. Функція дозволяє відхилити на максимум 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову натиснувши кнопку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволяє відповідно...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45cm мм |
| Глибина | 56,5cm мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Материал обивки | З тканини |
| Тип | Масажне, Розсувне, З підніжкою |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 47cm мм |
| Ширина сидіння | 47cm см |
- Ціна: 16 259 ₴

