Диван 2-місний розкладний vidaXL темно-сірий тканина 375724
- В наявності
- Код: 166643384
14 252 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Диван 2-місний розкладний vidaXL темно-сірий тканина 375724
14 252 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Диван ідеально підходить для ночівлі гостей та забезпечує комфортне місце для сидіння вдень. Функція 2-в-1: цей розкладний диван можна швидко і легко перетворити з софи на ліжко і назад. Два окремі спинки можна частково або повністю опустити, щоб створити ідеальне місце для дрімоти або двоспального ліжка. Зручність сидіння: розкладна софа покрита м'яким і комфортним матеріалом. Тканина має простий і гладкий вигляд, а також є дихаючою і міцною. Солідна і стабільна рама: 2-місний диван має дерев'яну раму, яка надає йому стабільності та витривалості...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 69 см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Тканина, Масив дерева |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Розмір | Двомісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 200см мм |
- Ціна: 14 252 ₴

