Унісекс годинник Casio G-Shock GM-5600YMG-9ER

- В наявності
- Код: 181512668
12 323 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Casio G-Shock GM-5600YMG-9ER. Годинники - це не лише практичні інструменти для вимірювання часу, але й модні аксесуари, які можуть підкреслити наш стиль і особистість. Модель. Casio G-Shock GM-5600YMG-9ER. є прикладом поєднання. функціональності. з сучасним виглядом, який безсумнівно приверне увагу кожного любителя годинників. Завдяки різноманітності моделей та їх унікальним характеристикам, вибір відповідного годинника стає ключовим у повсякденному житті. Тип годинника. Ця модель поєднує в собі характеристики. аналогово-цифрові. та. цифрові. Такі механізми поєднують традиційний стиль із сучасністю, що...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G-Shock |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | 200м м |
| Висота корпусу | 49 мм мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 130 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 95 мм мм |
| Марка | G-SHOCK |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ремінця | Пластик |
| Механізм | Кварцовий |
| Стиль | Спортивні |
| Країна виробника | Японія |
| Тип | Аналогово-цифрові, Цифрові |
| Тип ремінця | Браслет, Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Форма корпусу | Квадратний, Прямокутний |
| Функції | Таймер, Водонепроникний, Календар, підсвічування |
| Колір | Золотий |
| Колір ремінця | Золотий |
| Колір циферблата | Золотий |
| Ширина | 16 мм мм |
| Ширина корпусу | 39 мм мм |
| Ширина кріплення | 16 мм мм |
- Ціна: 12 323 ₴

