Квадратний стіл Signal Puro 70x70

- В наявності
- Код: 60771473
13 162 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл Puro дубова фанера 70 см. Квадратний, модний стіл для вітальні та кухні. Лофт-дизайн меблів чудово підійде також для стильних ресторанів. Масивна стільниця та металевий каркас забезпечать стабільність і витривалість. Висока якість столу гарантує задоволення від використання. Стільниця. Матеріал: натуральна фанера. Колір: дуб. Каркас. Матеріал: метал. Колір: чорний. Розміри: Ширина - 70 см. Довжина - 70 см. Висота - 76 см. Товщина стільниці - 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 70см мм |
| Довжина: | 60см мм |
| Додаткова інформація | Нерозкладний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 70 |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Стиль | Індустріальний |
| Форма | Квадратний |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір стільниці | Природний дуб |
| Ширина | 70см мм |
- Ціна: 13 162 ₴

