Комод vidaXL з масиву дерева манго 120x30x60см

- В наявності
- Код: 79949564
18 883 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа з масиву мангового дерева, 110x30x60 см. vidaXL. Колір: Array. Дерев'яна шафа стане позачасовим доповненням до оформлення ваших інтер'єрів. Виготовлена з масиву мангового дерева, шафа є стабільною та міцною. Солідна стільниця підійде для розміщення декоративних предметів, таких як вази та кімнатні рослини. Меблі забезпечують достатньо місця для зберігання різних предметів у впорядкованому вигляді. Ніжні, різьблені візерунки надають меблям унікальний вигляд. Кожен етап процесу конструкції, такий як полірування, фарбування та лакування, був проведений з максимальною ретельністю...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість ящиків | 0 |
| Матеріал | Сосна |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Матова |
| Ручки | З ручками |
| Стиль | Сучасний |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 110см мм |
- Ціна: 18 883 ₴

