Тумба під ТВ vidaXL дерев'яна біла

- В наявності
- Код: 58009142
16 968 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Стіл під ТВ Дерев'яний Білий. Шафи RTV. є ключовим елементом в оформленні сучасних інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Вибір відповідного меблювання не тільки вмістить аудіо-відео техніку, але й підкреслить стиль всього приміщення. "vidaXL Стіл під ТВ Дерев'яний Білий". це відмінна пропозиція для людей, які цінують елегантність та практичність. Цей стильний стіл під ТВ чудово вписується в різноманітні оформлення, від мінімалістичних лофтів до класичних сімейних віталень, додаючи їм унікального характеру. Матеріал і обробка. Стіл RTV виготовлений з високоякісного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 120см мм |
| Додаткова інформація | Ящики |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Настільний |
| Колір | Білий |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 121см мм |
- Ціна: 16 968 ₴






